Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 01 Δεκεμβρίου 2016

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                               Πρέβεζα:1/12/2016

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                   Αρ. Πρωτ:9381

Tμήμα…...:    Οικονομικό

Πληρ………:   Μώκου Λ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2    481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος με την διαδικασία της έρευνας αγοράς για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΦΙΑΛΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως ημέρα ΠΕΜΠΤΗ 8/12/2016 σε κλειστό φάκελο λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 3800,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                               Πρέβεζα1/12/2016

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                   Αρ. Πρωτ.:9382

Tμήμα…...:    Οικονομικό

Πληρ………:   Μώκου Λ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2, 481 00, Πρέβεζα

1.             ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος με την διαδικασία της έρευνας αγοράς για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια «Σύριγγες εγχυτή 200 ml TRI-PAK».

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως ημέρα ΠΕΜΠΤΗ 8/12/2016 σε κλειστό φάκελο λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2790,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .

Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α ΕΙΔΟΣ ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ

«Σύριγγες εγχυτή 200 ml TRI-PAK». ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΞΟΝΙΚΟ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟ