Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τρίτη, 28 Μαρτίου 2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                               Πρέβεζα: 28/3/2017

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                       Αρ. Πρωτ.:2648

Tμήμα…...:    Οικονομικό

Πληρ………:   Δρόσου Χ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια αισθητήρων οξυμετρίας νεογνικοί και βρεφικοί.

Σχετ. Το αριθμ. Πρωτ. 2637/28-3-2017 πρωτογενές αίτημα προμήθειας αισθητήρων οξυμετρίας

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως ημέρα Δευτέρα 3/4/2017 και ώρα 12.00 με φαξ στο γραφείο προμηθειών του νοσοκομείου λόγω του κατεπείγοντος για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 300,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν), και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α

Περιγραφή Είδους

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

Τιμή Μονάδος

ΠΡΟ Φ.Π.Α

Φ.Π.Α

ΜΕ Φ.Π.Α

Αισθητήρες οξυμέτρου (καλώδιο) για CRITICARE SYSTEMS INC 503 SPO2T για νεογνά έως 3 kg και για βρέφη 3kg έως 6 kg

20 τεμ

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ.

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                               Πρέβεζα :28/3/2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                          Αρ. Πρωτ.2649

Tμήμα……..:   Οικονομικό

Πληρ………:   Δρόσου Χ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Έρευνα αγοράς με τη διαδικασία της συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ.

ΣΧΕΤ. Το αριθ.Πρωτ.2636/28-3-2017 πρωτογενές αίτημα για την έγκριση προμήθειας ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά με κλειστό φάκελο έως 4/4/2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 10πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 900,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1313). Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

α/α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ