ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 30 Ιανουαρίου 2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                         Πρέβεζα: 26-01-2017
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                           Αρ. Πρωτ.:759/27-01-2017

Tμήμα…...: Οικονομικό
Πληρ………: Σπανού Α.
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2, 481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΔΟΧΕΙΩΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗΣ ΒΕΛΟΝΩΝ ΚΑΙ ΣΩΛΗΝΑΡΙΩΝ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως ημέρα Πέμπτη 2/2/2017 και ώρα 12.00 σε κλειστό φάκελο στο γραφείο προμηθειών του νοσοκομείου λόγω του κατεπείγοντος για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 600,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .
Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α Περιγραφή Είδους ΠΟΣΟΤΗΤΑ Τιμή Μονάδος ΠΡΟ Φ.Π.Α Φ.Π.Α ΜΕ Φ.Π.Α
1 ΔΟΧΕΙΑ ΑΠΟΡΡΙΨΗΣ ΒΕΛΟΝΩΝ 2,7 ΛΙΤ 270