ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 26 Ιανουαρίου 2018

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                  Πρέβεζα 269/01/2018
6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

Τμήμα……. :       Κινήσεως Ασθενών
Πληροφορίες  :    Πιπιλίδου Γεωργία
Τηλ……….   :      26823 61258
Fax ……….   :    26820 24837
E-mail…       :     Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Tαχ. Δ/νση ..  :    Σελευκείας 2 , 481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Εβδομαδιαία Λίστα Χειρουργείου

Σχετ.: (α) Την με αρ. πρ. Α3α/οικ.97136/23-12-2016 Υπουργική απόφαση <Τρόπος κατάρτισης, οργάνωσης και λειτουργίας της Λίστας Χειρουργείου>, (ΦΕΚ 4316/τ.Β΄/2016).

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ: 29-01-2018 ΕΩΣ 02-02-2018

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                              Πρέβεζα :26/01/2018
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                        Αρ. Πρωτ. 963

Tμήμα……..:Οικονομικό
Πληροφορίες: Ιωάννου.Π
Tαχ. Δ/νση ..: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ανταλλακτικών για την επισκευή του πλυντηρίου σκοραμίδων της χειρουργικής κλινικής με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.

ΣΧΕΤ.:Το υπ’αριθ. Πρωτ.903/24-01-2018 Πρωτογενές αίτημα για την επισκευή του πλυντηρίου σκοραμίδων της χειρουργικής κλινικής.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX έως 08/02/2018 ημέρα ΠΕΜΠΤΗ 12.00μ.μ για την προμήθεια ανταλλακτικών για την επισκευή των Αισθητήρων θερμοκρασίας του Δοχείου πλύσης του πλυντηρίου σκοραμίδων της χειρουργικής κλινικής συνολικού προϋπολογισμού για υπηρεσία 300,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ01899) με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή για την κάλυψη αναγκών του Νοσοκομείου.
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ