ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2016

ΔΙΟΙΚΗΣΗ 6ης ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

- ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ - ΗΠΕΙΡΟΥ &

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΔΑ: 7Γ7Ξ469079-ΚΛΠ

Τμήμα :..............:Οικονομικό                                                                                              ΑΔΑΜ: 16PROC005473993

Πληροφορίες:.. : Μώκου Λαμπρινή.                                                                                     ΑΡ. ΠΡΩΤ.:ΔΣ 1076/29/11/2016

ΤΗΛ.:……….....2682361310

FAX :………… 2682024837

Ταχ. Δ/νση :…..:Σελευκείας 2 Πρέβεζα

Τ.Κ.               :     48100

Ε-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ.51Α/2016

ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΥ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΠΠΥΦΥ 2014 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ» ΜΕ CPV 33181000-2 .

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                                                 Πρέβεζα: 29/11/2016

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                          Αριθ. Πρωτ.: 9274

Tμήμα…….: Οικονομικό

Πληρ………:   Δρόσου Χρίστίνα

Fax ………..: 2682024837

Tαχ. Δ/νση..: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΕΙΔΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ για το Γ.Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά με ΦΑΞ έως 9/12/2016 ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 8.303,60 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.