Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 232

Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 19 Δεκεμβρίου 2016

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                      Αρ. Πρωτ.:9934/19-12-2016
Tμήμα…...:Οικονομικό
Πληρ………:Σπανού Α.
Tηλ. ……….:2682361310
Fax ………..:26820 24837
Tαχ. Δ/νση ..:Σελεύκειας 2
481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια αμπουλών κλιβάνου με συνοδό επωαστήρα συμβατό με κλίβανο STERRAD

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως ημέρα Τετάρτη λόγω του κατεπείγοντος 21/12/2016 και ώρα 11.00 στο γραφείο προμηθειών του νοσοκομείου για αμπούλες υγρού κλιβάνου με συνοδό επωαστήρα συμβατό με κλίβανο sterrad τα κάτωθι είδη, για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 5164.60€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .
Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α Περιγραφή Είδους ΠΟΣΟΤΗΤΑ Τιμή Μονάδος ΑΞΙΑ ΠΡΟ Φ.Π.Α Φ.Π.Α ΑΞΙΑ ΜΕ Φ.Π.Α
1 Αμπούλες υγρού κλιβάνου με συνοδό επωαστηρα 700

Προσοχή οι αμπούλες να είναι άμεσα διαθέσιμες για εφαπάξ προμήθεια και να έχουν ημερομηνία λήξης μετα τις 31/12/2017
O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Y

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                               Πρέβεζα:16/12/2016

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                   Αρ. Πρωτ:9917

Tμήμα…...:    Οικονομικό

Πληρ………:   Μώκου Λ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2, 481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος με την διαδικασία της έρευνας αγοράς για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ- ΚΟΥΖΙΝΑΣ (ΤΕΜ 1) για το Γ.Ν. Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως ημέρα ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 σε κλειστό φάκελο λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 3500,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .

Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α ΕΙΔΟΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΙΜΗ ΦΠΑ ΣΥΝΟΛΟ

Κουζίνα Τεσσάρων Εστιών με Φούρνο (Ηλεκτρική)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

Κουζίνα Τεσσάρων Εστιών με Φούρνο (Ηλεκτρική)

• Διαστάσεων περίπου 800Χ900Χ900 mm ύψος (να αναφερθούν).
  • Η συσκευή αυτή θα έχει 4 τετράγωνες ηλεκτρικές εστίες διαστάσεων 30x30 περίπου (να αναφερθεί).
  • Κάτω από τις εστίες θα υπάρχει ηλεκτρικός φούρνος για ταψιά, χωρητικότητας 60lt τουλάχιστον (να αναφερθούν οι διαστάσεις του φούρνου).
  • Να έχει πολλαπλή λειτουργία φούρνου με:
  1. πάνω /κάτω αντιστάσεις
  2. πάνω αντιστάσεις,
  3. κάτω αντιστάσεις,
  4. κυκλοφορία θερμού αέρα.
  5. grill
  • Να αναφερθεί η ισχύς της συσκευής .
  • Ενσωματωμένη βάση κλειστή στις τρεις πλευρές με πόρτες στην πρόσοψη.
  • Κατασκευή εξολοκλήρου από ανοξείδωτο ατσάλι 18/10 (σκελετός, πλαϊνά, πρόσοψη, πλάτη και πόρτες) ο δε σκελετός από ενισχυμένο σε πάχος ατσάλι (μεγαλύτερο από 1 mm)
  • Ανοξείδωτα ποδαρικά ρυθμιζόμενα στο ύψος από 150-200 mm για την αντιμετώπιση τυχών ανωμαλιών του εδάφους.
  • Οι λεκάνες των εστιών να είναι κατασκευασμένες πρεσαριστές σε ένα τεμάχιο από ανοξείδωτο ατσάλι ώστε να αποφεύγονται ραφές και γωνίες.
  • Η λειτουργία και η ρύθμιση των εστιών να γίνεται από περιστρεφόμενο διακόπτη με τουλάχιστον τέσσερις θέσεις ισχύος.
  • Να έχει έξοδο υδρατμών στο πάνω πίσω μέρος της βάσης των εστιών.
  • Να διαθέτει λυχνία λειτουργίας για λόγους ασφαλείας.
  • Θα είναι ενεργειακής κλάσης Α τουλάχιστον (να αναφερθεί).
  • Ο εξοπλισμός θα περιλαμβάνει τουλάχιστον ένα βαθύ ταψί, ένα ρηχό ταψί, μια σχάρα.
  • Να διαθέτει CE.
  • Θα δοθεί εγγύηση καλής λειτουργίας για ένα έτος τουλάχιστον.
  • Θα δοθεί εγγύηση επάρκειας ανταλλακτικών για 10 έτη τουλάχιστον.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ