Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 15 Μαϊος 2017

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                        Πρέβεζα: 15/5/2017

Αρ.Πρωτ.:4207

Πληρ.:   Μώκου Λαμπρινή

Τηλ.:     2682361233

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

E-MAIL:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΕΝΟΣ (1) ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΚΟΠΤΙΚΟΥ ΤΡΟΦΩΝ .

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19-05-2017 Με e-mail , ή FAX έως τις 11 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 950,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤ

ΤΙΜΗ

ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΟΠΤΙΚΟ ΤΡΟΦΩΝ ΜΕ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΚΑΔΟ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΜΠΛΕΝΤΕΡ- ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΤΗ

Το προσφερόμενο είδος 1 να διαθέτει τα ακόλουθα χαρακτηριστικά:

1. Συνδυασμός culter & blender
  2. Δυνατότητα πολτοποίησης χωρίς προσθήκη νερού.
  3. Ανοξείδωτο κάδο χωρητικότητας 3-3,5 lt
  4. Να έχει κινητήρα με κύκλωμα ασφάλειας και κύκλωμα που σταματάει το μαχαίρι όταν ανοίξουμε το καπάκι.
  5. Να τεμαχίζει όλα τα είδη κρεάτων και λαχανικών.
  6. Διακόπτη διακεκομμένης λειτουργίας
  1. Καπάκι άθραυστο
  2. Στροφές 3000/min
  3. Να αναφερθούν το βάρος & οι διαστάσεις.
  4. Καινούργιο, αμεταχείριστο.
  5. Ισχύς Κινητήρα : min 750W/230V - να αναφερθεί.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                        Πρέβεζα: 15-5-2017

Αρ.Πρωτ.: 4209

Πληρ.:   Μώκου Λαμπρινή

Τηλ.:     2682361310

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υγειονομικού υλικού.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19-05-2017 με e-mail , έως τις 11 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 950,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ