ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 13 Δεκεμβρίου 2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                         Πρέβεζα:13/12/2017

Αρ.Πρωτ.:11028

Τμήμα:  Οικονομικό

Πληρ.:   Σπανού Α.

Τηλ.:      2682361308

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΒΙΒΛΙΩΝ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΕΜΠΤΗ 14-12-2017 σε κλειστό φάκελο, έως τις 11 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 250,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1293.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ποσότητα

τιμή μον.

τιμή χ. Φ.Π.Α

Φ.Π.Α

τιμή με Φ.Π.Α

Βιβλία 200 φύλλων 25χ35 με σκληρό εξώφυλλο

Ημερολόγια βιβλία Α4 με σκληρό εξώφυλλο (όχι σπιράλ)

ΒΙΒΛΙΑ   ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΚΛΗΡΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ Α3 ΔΙΑΣΤΑΣΗ 25 ΥΨΟΣ Χ 35 ΠΛΑΤΟΣ 250 ΦΥΛΛΩΝ

Βιβλία 100 φύλλων 25χ35 με σκληρό εξώφυλλο

Βιβλία 100 φύλλων 20χ30 με σκληρό εξώφυλλο

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ. Υ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                    Πρέβεζα:12/12/2017
                                                                                                    Αρ.Πρωτ.:10932

Τμήμα: Οικονομικό
Πληρ.: Σπανού Α.
Τηλ.: 2682361308
Φαξ: 2682024837
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΜΤΝ.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΔΕΥΤΕΡΑ 18-12-2017 σε κλειστό φάκελο, έως τις 11 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2.050,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α      ΖΗΤ. ΠΟΣ  ΤΙΜΗ  ΣΥΝΟΛΟ    ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ ΦΠΑ
 1 ΥΓΡΟ ΚΙΤΡΙΚΟ ΟΞΥ  50% (ΥΓΡΟ ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ GAMBRO)   20λιτ
 2  ΥΓΡΟ ΚΙΤΡΙΚΟ ΟΞΥ

ΥΓΡΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ-ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ
ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΤΩΝ 5 ΛΙΤΡΩΝ ,
ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ FRESENIUS 5008

30λιτ
 3  ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΑ ΦΙΛΤΡΑ  ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΑ ΦΙΛΤΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΥΠΕΡ
ΚΑΘΑΡΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΜΜΑΤΟΣ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ
ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕΝΑ,
ΣΥΜΒΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ FRESENIUS 5008
 7τεμ

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ. Υ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                                  Πρέβεζα : 12-12-2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                     Αρ. Πρωτ. 10987/13-12-2017

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα……..:Οικονομικό
Πληροφορίες: Δρόσου Ε.
Tηλ. ……….:   2682361308
Fax  ………..:  26820 24837
Tαχ. Δ/νση ..:  Σελευκείας 2 48100,  Πρέβεζα

ΘΕΜΑ:Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ηλεκτρολογικού υλικού.

ΣΧΕΤ.:Το υπ’αριθ. Πρωτ.10929/11-12-2017 αίτημα για την προμήθεια ηλεκτρολογικού υλικού.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX έως 18/12/2017 ημέρα Δευτέρα 10.00π.μ, για την προμήθεια ηλεκτρολογικού υλικού για την κάλυψη των αναγκών των δομών «Ψυχαργώ» συνολικού προϋπολογισμού 220 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1292) .

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Η προσφορά να συνοδεύεται από στοιχεία προηγούμενης αντίστοιχης πώλησης, ώστε να υπάρχουν συγκριτικά στοιχεία τιμολόγησης.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΤΗΡΗΘΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩΘΙ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΡΙΘΜΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ..

Α/Α

ΕΙΔΟΣ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ