ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 21 Αυγούστου 2017

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                            Πρέβεζα: 21/08/2017
                                                                                                             Αρ.Πρωτ.: 7113
Τμήμα: Οικονομικό
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Τηλ.: 2682361308
Φαξ: 2682024837
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας σφραγίδων.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά έως Παρασκευή 25/08/2017 στο FAX του Νοσοκομείου , έως τις 10 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών των Ιατρών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 545,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1293 .
Οι σφραγίδες πρέπει να παραδίδονται στο νοσοκομείο εντός τριών ημερών από την ημέρα της παραγγελίας& τα έξοδα αποστολής θα βαρύνουν τον προμηθευτή.

Α/Α ΕΙΔΟΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 Σφραγίδα αυτόματη 37Χ13 60