Παρασκευή, 09 Ιουνίου 2017 11:10

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για ανανέωση των αδειών χρήσης του λογισμικού αντιϊκής προστασίας των Η/Υ του Γ. Ν. Πρέβεζας

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                                  Πρέβεζα : 9-06-2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα:                   Πληροφορικής

Πληροφορίες:       Α. Ανωγιάτης

Τηλ: ……….:            2682361312

Fax  ………..:            26820 24837

Tαχ. Δ/νση ..:         Σελευκείας 2 48100,  Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια τεσσάρων (4) εκτυπωτών για την κάλυψη των αναγκών Τμημάτων του Γ. Ν. Πρέβεζας.

ΣΧΕΤ.:Το υπ’αριθ. Πρωτ.4994/08-06-2017 αίτημα για την ανανέωση των αδειών χρήσης του λογισμικού αντιϊκής προστασίας των Η/Υ του Γ. Ν. Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε κλειστό φάκελο έως 16/06/2017 ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ώρα 10.00 π.μ, για την ανανέωση των αδειών χρήσης του λογισμικού αντιϊκής προστασίας των Η/Υ του Γ. Ν. Πρέβεζας με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2.000€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 7123) .

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Η προσφορά να συνοδεύεται από στοιχεία προηγούμενης αντίστοιχης πώλησης, ώστε να υπάρχουν συγκριτικά στοιχεία τιμολόγησης.

Α/Α

Περιγραφή υλικού