Τρίτη, 20 Ιουνίου 2017 14:37

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                                    Πρέβεζα : 20-06-2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                              Αρ. Πρωτ. 5370

Tμήμα……..:  Βιοϊατρικής Τεχνολογίας

Πληροφορίες: Ναστούλης Ε.

Tηλ. ……….:    2682361314/316

Fax ………..:    26820 24837

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2 481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια-ανταλλακτικών-επισκευή ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Γ.Ν.Πρέβεζας.

ΣΧΕΤ.

1. Η αριθ.Πρωτ.4997/08-06-2017 (ΑΔΑ 7ΧΠΛ469079-8ΙΧ) απόφαση Διοικητή για την έγκριση προμήθειας ανταλλακτικών-επισκευής ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του νοσοκομείου με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
  2. Το υπ΄αριθμ. 5044/9-6-2017 Πρωτογενές αίτημα.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX έως 23/06/2017 ημέρα Παρασκευή 12πμ, για την προμήθεια μίας (1) κασέτας ψηφιοποιητή KODAK Elite cr (διάσταση 35x43) για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1.550,00€ (ΚΑΕ 1439) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

Τα ανταλλακτικά θα έχουν σήμανση C.E και οι εταιρείες που θα συμμετέχουν θα είναι πιστοποιημένες (να κατατεθεί η πιστοποίηση) για διακίνηση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού, και παροχής υπηρεσιών επισκευής και συντήρησης.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ