Πέμπτη, 16 Νοεμβρίου 2017 13:30

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                            Πρέβεζα : 16/11/2017
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                     Αρ. Πρωτ. 10115

Tμήμα……..:Οικονομικό Πληροφορίες: Ιωάννου.Π
Tαχ. Δ/νση ..: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για ηλεκτρολογικές εργασίες εγκαταστάσεων μέσης τάσης και εξοπλισμού υποσταθμού του Γ.Ν. Πρέβεζας με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
ΣΧΕΤ.:Το υπ’αριθ. Πρωτ.10023/15-11-2017 αίτημα για εργασίες στον υποσταθμό μέσης τάξης του Γ.Ν. Πρέβεζας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε κλειστό φάκελο έως 23/11/2017 ημέρα ΠΕΜΠΤΗ 12.00μ.μ για την εκτέλεση ηλεκτρολογικών εργασιών στις εγκαταστάσεις του υποσταθμού μέσης τάσης του Γ.Ν. Πρέβεζας συνολικού προϋπολογισμού 1400€ με το ΦΠΑ (ΚΑΕ0879). Συμπεριλαμβάνεται η προμήθεια των απαιτούμενων ανταλλακτικών-υλικών συνολικού προϋπολογισμού 2500€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ1429). Κριτήριο κατακύρωσης η χαμηλότερη τιμή.
Για την πραγματοποίηση των εργασιών στον υποσταθμό μέσης τάσης του νοσοκομείου απαραίτητη προϋπόθεση είναι η εμπειρία (να υποβληθεί στην οικονομική προσφορά) τουλάχιστον πέντε (5) ετών σε έργα κατασκευής και συντήρησης υποσταθμών Μ.Τ.
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΤΗΡΗΘΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩΘΙ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ

Α.ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΣΤΑΘΜΟ Μ.Τ. ΤΟΥ Γ.Ν.Π.:

Α/Α

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ (ΣΥΜΠ. ΜΙΚΡΟΫΛΙΚΩΝ)

Μ.Μ.

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ (€)

ΚΑΤΑΜΕΡΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΛΥΧΝΙΑ ΠΕΔΙΩΝ ΜΕΣΗΣ ΤΑΣΗΣ

ΟΡΓΑΝΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΩΝ

ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΣ ΑΛΛΗΛΟΜΑΝΔΑΛΩΣΗΣ ΔΙΑΚΟΠΤΩΝ ΜΕΣΗΣ ΤΑΣΗΣ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΧΑΜΗΛΗΣ ΤΑΣΗΣ

ΑΝΤΙΚΕΡΑΥΝΙΚΟ ΠΕΔΙΟΥ ΕΙΣΟΔΟΥ ΔΕΗ

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΔΑΠΑΝΗ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ