Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 08 Απριλίου 2016

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ. 32/2016 ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ «Υπηρεσίες μεταφοράς δεμάτων (ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΔΕΙΓΜΑΤΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΜΟΡΙΑΚΟ ΕΛΕΓΧΟ)» με κωδικό κατηγορίας CPV (60161000-4).
Συνολικού προϋπολογισμού διαγωνισμού 10.500,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. και ημ/νία διενέργειας 15/04/2016 (ώρα :13.00 π.μ.)

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθ. 02Α/2016 ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ CPV: 09134220-5

ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΔΙΑΜΟΡΦΟΥΜΕΝΗΣ ΜΕΣΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΙΜΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ – ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ.
ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ , ΤΟΥ ΚΕ.Φ.Ι.ΑΠ (ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ), ΤΟΥ ΨΥΧΑΡΓΩΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΔΥ(ΜΥ-ΠΕΔΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ, ΜΥ-ΠΕΔΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, ΜΥ-ΠΕΔΥ ΠΑΡΓΑΣ, ΜΥ-ΠΕΔΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ).

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ.29/2016 ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΕΤΗΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΠΥΥΦΥ 2014 ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΑ ΕΙΔΗ (Ρύγχη σιφωνίων (πιπετών) με κωδικό κατηγορίας CPV (38437110-1)

Συνολικού προϋπολογισμού διαγωνισμού 14.600,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. και ημ/νία διενέργειας 21/04/2016 (ώρα : 12.00 π.μ.).

ΓΡΑΦΕΙΟ: ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Μάντζιου Όλγα- Σπανού Α.
FAX: 26820-24837
e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθ. 20/2016
ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ Γ.Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΥ-ΠΕΔΥ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ 6ης ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣ/ΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ: ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Μάντζιου Όλγα- Σπανού Α.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ. 21/2016
ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
Για την προμήθεια ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ (ΦΙΛΤΡΑ Μ.Τ.Ν) ΤΟΥ ΓΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ με κριτήριο κατακύρωσης Χαμηλότερη Τιμή.

ΓΡΑΦΕΙΟ: ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Σπανού Α. ,Μάντζιου Ο.
Τηλ: 2682361310,308

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθ. 31/2016
ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ (