Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020

Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020 12:58

ΛΙΣΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΑΠΟ 27-1-2020 ΕΩΣ 31-1-2020

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                  Πρέβεζα 24/1/2020
6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

Τμήμα……. :        Κινήσεως Ασθενών
Πληροφορίες  :     Πιπιλίδου Γεωργία
Τηλ……….   :       2682 3 61258
Fax ……….   :     2682 0 24837
E-mail…       :     Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Tαχ. Δ/νση ..  :    Σελευκείας 2 , 481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Εβδομαδιαία Λίστα Χειρουργείου

Σχετ.: (α) Την με αρ. πρ. Α3α/οικ.97136/23-12-2016 Υπουργική απόφαση "Τρόπος κατάρτισης, οργάνωσης και λειτουργίας της Λίστας Χειρουργείου", (ΦΕΚ 4316/τ.Β΄/2016).

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ: 27-1-2020 ΕΩΣ 31-01-2020

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ

Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020 11:24

Ευχαριστήρια επιστολή

Αξιότιμε Κύριε Διοικητά,

Ονομάζομαι Βασιλική Φλούδα,

έχω αναλάβει να είμαι συντονίστρια-μέντορας εκπαιδεύσεων της Περιφέρειας Ηπείρου, Κέρκυρας, Λευκάδας, με στόχο την περαιτέρω ανάπτυξη του Εθνικού Προγράμματος Εκπαίδευσης μαθητών & εκπαιδευτικών στην Καρδιοπνευμονική Αναζωογόνηση, με την ονομασία  "KIDS SAVE LIVES - ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΩΖΟΥΝ ΖΩΕΣ".

Το πρόγραμμα προσφέρεται δωρεάν στα σχολεία Α'/θμιας και Β'/θμιας εκπαίδευσης όλων των σχολείων της Περιφέρειας μας, οργανώνεται και υλοποιείται από τον ομώνυμο Ανθρωπιστικό Οργανισμό "KIDS SAVE LIVES - Τα Παιδιά Σώζουν Ζωές" και την Ελληνική Εταιρεία Επείγουσας Προνοσοκομειακής Φροντίδας.

Επιτρέψατέ μου να σας ευχαριστήσω για την μέχρι τώρα  σημαντική προσφορά σας -με την παροχή προπλασμάτων - για την κάλυψη των βασικών αναγκών του προγράμματος εξασφαλίζοντας έτσι την καλύτερη λειτουργία της ομάδας αλλά και την μέγιστη δυνατότητα στην εκπαίδευση  των μαθητών.

Αποδείξατε, για ακόμη μια φορά, την έμπρακτη υποστήριξή σας στην τοπική κοινωνία αλλά και στον συνάνθρωπο.

Παραμένω στη διάθεσή σας

Με εκτίμηση,