Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 31 Μαϊος 2017

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                               Πρέβεζα : 31-05-2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                    Αρ. Πρωτ. 4711

Tμήμα……..:Οικονομικό

Πληροφορίες:Γαζής Β.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ:Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την επισκευή και αναβάθμιση του μηχανήματος GEM PREMIER 3000 με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.

ΣΧΕΤ.:Το υπ’αριθ. Πρωτ.4668/30-05-2017 αίτημα για την επισκευή του μηχανήματος GEM PREMIER 3000.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε κλειστό φάκελο έως 06/06/2017 ημέρα ΤΡΙΤΗ 12.00μ.μ, για την επισκευή και αναβάθμιση του μηχανήματος GEM PREMIER 3000 με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2.500€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 0887) .

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Η προσφορά να συνοδεύεται από στοιχεία προηγούμενης αντίστοιχης πώλησης, ώστε να υπάρχουν συγκριτικά στοιχεία τιμολόγησης.

Α/Α

Περιγραφή υλικού