Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 24 Απριλίου 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                               Πρέβεζα:24/04/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                          Αρ.Πρωτ.:4083
Πληρ.: Ε.Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
MAIL:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΤΟΝΕR και γραφικής ύλης.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΤΡΙΤΗ 30-04-2019 Σε κλειστό φάκελο ή σε MAIL, έως τις 12 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1500,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1261. Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤ/ΤΕΜ  ΤΙΜΗ/τεμ

ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ

ΦΠΑ   ΣΥΝΟΛΟ
 1  Toner Lexmark MS310D-MS310DN(ORIGINAL) (50F2H00)  10
 2  ΣΤΥΛΟ ΜΠΛΕ  250
 3  ΞΥΣΤΡΕΣ  30

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ Υ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                  Πρέβεζα:24/04/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                            Αρ.Πρωτ.:4084
Πληρ.: Ε.Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Μail :Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για την προμήθεια ενός πλυντηρίου – στεγνωτηρίου για πλύσιμο-στέγνωμα των υλικών καθαρισμού και ενός πλυντηρίου ρούχων, για την κάλυψη αναγκών
του Γ.Ν.Πρέβεζας και του Ξενώνα Ψυχαργώ αντίστοιχα.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την Δευτέρα 06-05-2019 ΣΕ MAIL ή ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ , έως τις 12:00π.μ, για την προμήθεια ενός πλυντηρίου – στεγνωτηρίου (13Kgr)
των αναγκών Ξενώνα Ψυχαργώ (KAE 1899).

Α/Α ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΣΟΤΗΤΑ   ΤΙΜΗ ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ  ΦΠΑ   ΣΥΝΟΛΟ  ΠΑΡΑΤ/
ΤΙΜΩΝ
 1  ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ- ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ
(13Kgr)
 2  ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ (7Kgr)  1
   ΣΥΝΟΛΑ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΕΙΔΩΝ:

1. ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ- ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ (13Kgr)
Να διαθέτει τα ακόλουθα χαρακτηριστικά
 Χωρητικότητα πλύσης 12-13 κιλών
 Χωρητικότητα στεγνώματος 7-8 κιλών
 Μέγιστος αριθμός στροφών στυψίματος 1200-1400 με επιλογή στροφών στυψίματος (κατ΄ελάχιστο: δίχως
στύψιμο, 400,600,800,1200-1400)
 Ενεργειακής κλάσης Α+ τουλάχιστον
 Χαμηλά επίπεδα θορύβου
 Πλέον των προγραμμάτων: βαμβακερά, βαμβ.+πρόπλυση, συνθετικά, μεταξωτά (ευπαθή), μάλλινα, άντληση,
ξέβγαλμα, στύψιμο και πρόγραμμα ατμού (υποχρεωτικά)
 Απλός χειρισμός συσκευής .
 Μετόπη με κείμενο στα Ελληνικά
 Αυτόματη αναγνώριση ποσότητας ρούχων
 Προστασία κατά των διαρροών
 Διαστάσεις του προϊόντος (Υ x Π x Β) (mm): 850 x 600 x 650 περίπου (να αναφερθούν)