Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 02 Μαϊος 2019

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                           Πρέβεζα: 23/04/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                     Αρ.Πρωτ.:4199/02-05-2019
Πληρ.: Περιστέρα Ε.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για την αποξήλωση, μεταφορά και εγκατάσταση κλιματιστικών μηχανημάτων από το Γ. Ν. Λευκάδας στο Γ .Ν. Πρέβεζας.
ΣΧΕΤ. : Το υπ΄ αριθμ. αίτημα για την αποξήλωση, μεταφορά και εγκατάσταση κλιματιστικών μηχανημάτων από το Γ. Ν. Λευκάδας στο Γ .Ν. Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 08-05-2019 σε κλειστό φάκελο έως τις 11 π.μ., λόγω του κατεπείγοντος για τις ακόλουθες εργασίες όπως αυτές
δίνονται στην τεχνική περιγραφή.Προσφορές γίνονται αποδεκτές και για το σύνολο των εργασιών.Δικαίωμα συμμετοχής (σύμφωνα με το Π.Δ.1 ΦΕΚ 3/Α΄/2013) έχουν οι κάτοχοι των τίτλων:
1) Αρχιτεχνίτης Ψυκτικός ο οποίος να διαθέτει Πιστοποιητικό κατηγορίας II, 2) Εργοδηγός Ψυκτικός ο οποίος να διαθέτει Πιστοποιητικό κατηγορίας I ( να κατατεθούν με την οικονομοτεχνική προσφορά).

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤHTA  ΤΙΜΗ ΠΡΟ
ΦΠΑ
 ΦΠΑ ΣΥΝΟΛΟ
 1 Αποξήλωση, μεταφορά και
εγκατάσταση κλιματιστικών
μηχανημάτων από το Γ. Ν. Λευκάδας
στο Γ .Ν. Πρέβεζας.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Οι εργασίες που θα υλοποιηθούν είναι οι ακόλουθες:
I. Αποξήλωση των κλιματιστικών μηχανημάτων από το παλαιό νοσοκομείο Λευκάδας
II. Μεταφορά τους στο νοσοκομείο Πρέβεζας
III. Εγκατάσταση τους συμπεριλαμβανομένων όλων των υλικών εγκατάστασης και σύνδεσης (σωληνώσεις, στηρίγματα, βαλβίδες κλπ) και των αναλωσίμων (ψυκτικό υγρό, καθαριστικό μονάδων κλπ.) σε χώρους όπως αυτοί υποδειχθούν από την Τεχνική Υπηρεσία του νοσοκομείου.
IV. Παράδοσή τους σε πλήρη λειτουργία και πάντοτε με την σύμφωνη γνώμη του αρμόδιου Τμήματος.
V. Το σύνολο των μηχανημάτων δίνεται στον ακόλουθο πίνακα.

Α/Α  ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ    ΠΟΣΟΤΗΤΑ
 1  9000 Btu/h  9
 2  12000 Btu/h  11
 3  18000 Btu/h  1
 4  24000 Btu/h  2
 5  48000 Btu/h  1

Όλες οι εργασίες, θα πραγματοποιηθούν τις ώρες και τις ημέρες εκείνες που θα υποδειχθούν από την Υπηρεσία για την ομαλή και ασφαλή λειτουργία και των δύο νοσοκομείων.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ Υ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                  Πρέβεζα 02/05/2019
6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

Τμήμα…....…. :  Κινήσεως Ασθενών
Πληροφορίες  :   Πιπιλίδου Γεωργία
Τηλ………...   :   26823 61258
Fax …….….   :  26820 24837
E-mail…......  :   Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Tαχ. Δ/νση ..  :   Σελευκείας 2, 481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: ΔΙΕΝΕΡΓΗΘΕΝΤΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ
Σχετ.: (α) Την με αρ. πρ. Α3α/οικ.97136/23-12-2016 Υπουργική απόφαση "Τρόπος κατάρτισης, οργάνωσης και λειτουργίας της Λίστας Χειρουργείου", (ΦΕΚ 4316/τ.Β΄/2016).

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ:  16/04/2019 - 30/04/2019

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ