Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τρίτη, 31 Οκτωβρίου 2017

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                        Πρέβεζα :31/10/2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                  Αρ. Πρωτ.9433

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα……..:  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

Πληρ………:    Δρόσου Χ.

Tηλ. ……….:   2682361308

Fax  ………..:  26820 24837

Tαχ. Δ/νση ..:  Σελεύκειας 2, 481 00,  Πρέβεζα

Email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και  οικονομικών προσφορών για την επισκευή της κεφαλής του καρδιολογικού υπερήχου PHILIPS CX-50.

ΣΧΕΤ.:  Το με αριθ. Πρωτ.9378/30-10-2017 Πρωτογενές Αίτημα για την επισκευή της κεφαλής του καρδιολογικού υπερήχου του Γ.Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά για την επισκευή της κεφαλής του υπερήχου της Καρδιολογικής PHILIPS CX-50 με FAX ή email έως 6/11/2017 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ 12μμ, λόγω του κατεπείγοντος συνολικού προϋπολογισμού 1.100,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 0887) .

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

Ο  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ.

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                              Πρέβεζα :31/10/2017
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                        Αρ. Πρωτ.9443

Tμήμα……..: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
Πληρ………: Ιωάννου Π.
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2
481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την επισκευή ξενοδοχειακού εξοπλισμού του Γ.Ν.Πρέβεζας.
ΣΧΕΤ.:Το με αριθ. Πρωτ.9395/30-10-2017 Πρωτογενές Αίτημα για την επισκευή ξενοδοχειακού εξοπλισμού για την κάλυψη των άμεσων αναγκών του Γ.Ν.Πρέβεζας , με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε κλειστό φάκελο έως 07/11/2017 ημέρα ΤΡΙΤΗ 12μμ, λόγω του κατεπείγοντος για την επισκευή ξενοδοχειακού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν.Πρέβεζας συνολικού προϋπολογισμού 434,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 0899) .
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

ΤΕ Χ Ν Ι Κ Η  Π Ε Ρ Ι Γ Ρ Α Φ Η

Οι επισκευές του ξενοδοχειακού εξοπλισμού του νοσοκομείου δίνονται στον ακόλουθο πίνακα:

A/A

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΤΜΗΜΑ

4 Καθίσματα καρέκλας (δερματίνη)

ΜΤΝ

1 Πλάτη καρέκλας (δερματίνη)

1 Κάθισμα τροχήλατου σκαμπώ (δερματίνη)

Καρδιολογική

1 Εξεταστική Κλίνη (δερματίνη)

1 πλάτη & 1 κάθισμα καρέκλας (δερματίνη)

Μαιευτική

3 Καθίσματα καρέκλας (δερματίνη)

2 Καθίσματα καρέκλας (δερματίνη)

Χειρουργείο

Καρέκλα Αιμοδοσίας 2 τεμάχια 60X50 (δερματίνη)

Αιμοδοσία

2 Καθίσματα καρέκλας (ύφασμα)

Εισιτήρια

Υπάρχει δυνατότητα επίσκεψης στο χώρο κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας 2682361316 (κ. Δρόσου Ελένη) & Ώρες 7.00-15.00.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ.