Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τρίτη, 20 Φεβρουαρίου 2018

Fax .: 26820 24837
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2
481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ενός καναπέ και τριών καρεκλών για τις ανάγκες του Γ .Ν.Πρέβεζας.
ΣΧΕΤ.:Το με αριθ. Πρωτ.1703/16-02-2018 Πρωτογενές Αίτημα για την προμήθεια ενός καναπέ και τριών καρεκλών για την κάλυψη των άμεσων αναγκών του Γ.Ν.Πρέβεζας , με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ έως 27/02/2018 ημέρα ΤΡΙΤΗ 12μμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια ενός καναπέ και τριών καρεκλών για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν.Πρέβεζας συνολικού προϋπολογισμού 500,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1899) .

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

ΤΕ Χ Ν Ι Κ Η      Π Ε Ρ Ι Γ Ρ Α Φ Η

ΚΑΝΑΠΕΣ (ΤΕΜΑΧΙΑ: 1)
Καναπές τριθέσιος ο οποίος να μετατρέπεται εύκολα σε κρεβάτι
Διαστάσεις Καναπέ: 195-200x93-100x80-85εκ.και πλάτος με ελάχιστο άνοιγμα 1,10 μέτρα. Να είναι μαλακός και να μην έχει μπράτσα. Ύψος καθίσματος: περίπου 35-40 εκ. Πάχος μαξιλαριού: τουλάχιστον 17 εκ.
Πόδια inox.
Επένδυση ύφασμα γκρι απόχρωσης (τελική επιλογή χρώματος από την Υπηρεσία.

ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΤΕΜΑΧΙΑ: 2
Κάθισμα περιστροφικό με πεντακτινωτή βάση από επιχρωμιωμένα πόδια ή από πλαστικό σκληρό υλικό και με κυλιόμενες ρόδες.
Το ύψος του καθίσματος να είναι ρυθμιζόμενο.
Το κάθισμα να είναι ανατομικό με εξωτερική επένδυση δερματίνης χρώματος μαύρου και τα μπράτσα από σκληρό υλικό μαύρου χρώματος.
Το ύψος και η κλίση της πλάτης του καθίσματος να είναι ρυθμιζόμενα.
Η πλάτη να είναι μεσαίου μεγέθους.

ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΤΕΜΑΧΙΑ: 1
Το ύψος του καθίσματος να είναι ρυθμιζόμενο.
Το κάθισμα να είναι ανατομικό με εξωτερική επένδυση υφάσματος χρώματος μαύρου και τα μπράτσα από σκληρό υλικό μαύρου χρώματος.
Το ύψος και η κλίση της πλάτης του καθίσματος να είναι ρυθμιζόμενα.
Η πλάτη να είναι μεσαίου μεγέθους.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ.

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                          Πρέβεζα:20/02/2018
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                              Αρ. Πρωτ.:1748

Tμήμα…...: Οικονομικό
Πληρ………: Ιωάννου Π.
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2
481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια οξυζενέ για το φαρμακείο του Νοσοκομείου.
Σχετ. Το αριθμ. Πρωτ. 1702/16-02-2018 πρωτογενές αίτημα προμήθειας οξυζενέ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά έως ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ 28/02/2018 και ώρα 12.00 με φαξ στο γραφείο προμηθειών του νοσοκομείου λόγω του κατεπείγοντος για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 750,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ.
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν), και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:
Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α  Περιγραφή Είδους  ΠΟΣΟΤΗΤΑ  Τιμή Μονάδος  ΠΡΟ Φ.Π.Α  Φ.Π.Α  ΜΕ Φ.Π.Α
 1 ΟΞΥΖΕΝΕ των 240 γραμ.   456 fl

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Y

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                               Πρέβεζα:20/02/2018

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                          Αρ.Πρωτ.:1704
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΣΠΡΕΙ ΥΔΡΟΚΟΛΟΕΙΔΕΣ και ΣΤΕΙΡΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΕΚΠΛΥΣΗΣ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-02-2018 Σε κλειστό φάκελο , έως τις 11 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών της χειρουργικής και ορθοπεδικής κλινικής του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 400,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤ/ΤΕΜ  ΤΙΜΗ  ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ  ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ
 1 ΣΠΡΕΙ ΥΔΡΟΚΟΛΟΕΙΔΕΣ ΜΕ ΙΟΝΤΑ TIAB ΑΡΓΥΡΟΥ
ΚΑΟΛΙΝΗ ΤΙΤΑΝΙΟ ΚΑΙ ΥΑΛΟΥΡΟΝΙΚΟ ΟΞΥ
 2  ΣΤΕΙΡΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΕΚΠΛΥΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΠΙΚΗ ΧΡΗΣΗ
(με πολυεξανίδιο(PHMB)υδατικό διάλυμα Πολυαιθυλαινογλυκόλη 4000).
Ιδανικό για τον καθαρισμό και την αντισηπτική θεραπεία
κάθε είδους τραύματος και εγκαύματος.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ