Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 17 Οκτωβρίου 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                            Πρέβεζα: 16/10/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                      Αρ.Πρωτ.:10838
Πληρ.: Μώκου Λ.
Φαξ: 2682024837                                                                   ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
E-MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υγειονομικού υλικού.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 23/10/2019 με ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ έως τις 10 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 900,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΑΝΑ ΤΕΜ

ΚΑΘΑΡΗ ΑΞΙΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΞΙΑ

ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ  Μ.Χ ΓΙΑ
ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΙΣ

600 τεμ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ Μ.Χ

• ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟ ΧΩΡΟ
  • ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ ΓΙΑ 1,2,3 LT
  • ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥΣ ΕΙΣΟΔΩΝ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΕΝΟΥ- ΑΣΘΕΝΟΥΣ , ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗ.
  • ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΚΑΙ ΥΔΡΟΦΟΒΟ ΦΙΛΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ ΚΕΝΟΥ ΑΠΟ ΥΠΕΡΧΕΙΛΙΣΗ ΜΙΚΡΟΒΙΑ
  • ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΠΟΙΕΙΤΑΙ Ο ΚΥΝΔΥΝΟΣ ΕΠΙΜΟΛΥΝΣΗΣ ΜΕ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΗ ΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΑΡΓΥΡΟ.
  • ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΤΑΙ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΛΑΒΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ
  • ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ PVC – ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΔΙΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΑΝΑΦΛΕΞΕΩΝ
  • ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΚΑΨΟΥΛΑ ΜΕ ΣΚΟΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΜΕΣΗ ΣΤΕΡΕΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ.
  • ΝΑ ΠΑΡΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΝΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ

6η Υ.Πε. ΗΠΕΙΡΟΥ, ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ,
ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ & ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ                                     ΑΔΑ: ΩΝΘ9469079-1ΜΙ

ΑΔΑΜ : 19PROC005713125
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                            ΗΜ/ΝIA :16-10-2019
Τμήμα :..............:Οικονομικό
Πληροφορίες:.. : Μώκου Λ.                                                          ΑΡ. ΠΡΩΤ. 10840
ΤΗΛ.:……….....2682361310
FAX :………… 2682024837
Ταχ. Δ/νση :…..:Σελευκείας 2 Πρέβεζα
Τ.Κ. : 48100
Ε-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ. 38/2019
ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ
του Πίνακα Προγραμματισμού Προμηθειών 2019
Για Υπηρεσίες «Πλυσίματος και στεγνού καθαρισμού» με cpv 98310000-9 για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν. Πρέβεζας, με κριτήριο κατακύρωσης τη συμφερότερη από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής( χαμηλότερη τιμή), συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 40.000,00 € συμπ/νου ΦΠΑ.