Πέμπτη, 25 Ιανουαρίου 2018 11:43

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Χειρουργικού υλικού.

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                 Πρέβεζα:26/01/2018

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                          Αρ.Πρωτ.: 938
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Χειρουργικού υλικού.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 07-02-2017 με FAX, έως τις 11 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 250,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Α/Α Περιγραφή Είδους  ΠΟΣΟΤ/ΤΕΜ  ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ.  Τιμή Μον.  ΠΡΟ Φ.Π.Α  Φ.Π.Α  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
 1  ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΑΜΕΣΗΣ ΣΥΝΕΧΟΥΣ ΑΙΜΑΤΗΡΗΣ
ΠΙΕΣΗΣ ΜΕ ΜΟΡΦΟΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑ
(στη σύνδεση με monitoring αναισθησιολογικών μηχανημάτων)