Τετάρτη, 17 Ιουλίου 2019 07:18

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την συντήρηση ασθενοφόρων του Γ.Ν Πρέβεζας

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                Πρέβεζα :     16/07/2019

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ                                                          Αρ. Πρωτ. 7201

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα:           Οικονομικό

Πληρ.:             Αυδίκος Α.

Tηλ.:               2682361320

Fax:                26820 24837

Tαχ. Δ/νση:    Σελεύκειας 2  ,  481 00, Πρέβεζα

MAIL:             Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση  τεχνικών και    οικονομικών προσφορών  για την συντήρηση του  ΚΗΙ-6025   οχήματος του ΚΕΦΙΑ Πρέβεζας και ΚΗΥ-    9974,KHY-7967  ασθενοφόρων του Γ.Ν Πρέβεζας.

ΣΧΕΤ.:       Το με αριθ. Πρωτ.6973/10-07-2019 πρωτογενές αίτημα για την συντήρηση των οχημάτων ΚΗΙ-6025, ΚΗΥ-9974 και ΚΗΥ-7967 για την κάλυψη των άμεσων αναγκών του ΚΕΦΙΑΠ Πρέβεζας και Γ.Ν Πρέβεζας, με συλλογή  προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με mail ή σε κλειστό φάκελο έως 22/07/2019 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ 10πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την συντήρηση των οχημάτων  ΚΗΙ-6025  ΚΗΥ-9974 και ΚΗΥ-7967 για την κάλυψη των αναγκών του ΚΕΦΙΑΠ Πρέβεζας και Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 200,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1431) και 150,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ( ΚΑΕ 0881)για το ΚΕΦΙΑΠ και συνολικού προϋπολογισμού 250,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ( ΚΑΕ 1431) και 200,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ( ΚΑΕ 0881) για το Γ.Ν Πρέβεζας.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Στο όχημα ΚΗΙ-6025  ΗUYNDAI MATRIX (2003) BENZINH θα πρέπει να πραγματοποιηθούν οι παρακάτω εργασίες:

• Αλλαγή λαδιών
  • Αλλαγή φίλτρο βενζίνης (τεμ 1)
  • Αλλαγή φίλτρο γύρης (τεμ 1)
  • Απολύμανση A/C
  • Συμπλήρωση φρέον (εάν απαιτηθεί κατόπιν σχετικής μέτρησης και πριν της υποβολή της προσφοράς)

Στο ασθενοφόρο του Γ.Ν Πρέβεζας με αριθμό κυκλοφορίας ΚΗΥ-9974 μάρκας CITROEN JUMPER θα πρέπει να πραγματοποιηθούν οι παρακάτω εργασίες:

• Συμπλήρωση φρέον
  • Αλλαγή ρελέ ασφαλείας (τεμ 1)
  • Αλλαγή λαδιών (5l)
  • Αλλαγή φίλτρο λαδιού (τεμ 1)