Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2019 12:35

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υγειονομικού υλικού.(ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ)

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ  6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                         Πρέβεζα: 16/10/2019

Αρ.Πρωτ.:10838

Τμήμα:   Οικονομικό

Πληρ.:    Μώκου Λ.

Τηλ.:      2682361308

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

E-MAIL:     Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υγειονομικού υλικού.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΔΕΥΤΕΡΑ   21/10/2019 με ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ έως τις 10 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 900,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΑΝΑ ΤΕΜ

ΚΑΘΑΡΗ ΑΞΙΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΞΙΑ

ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ  Μ.Χ ΓΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΙΣ

600 τεμ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ Μ.Χ

• ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΤΟΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟ ΧΩΡΟ
  • ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ ΓΙΑ 1,2,3 LT
  • ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥΣ ΕΙΣΟΔΩΝ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΕΝΟΥ- ΑΣΘΕΝΟΥΣ , ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗ.
  • ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΚΑΙ ΥΔΡΟΦΟΒΟ ΦΙΛΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ ΚΕΝΟΥ ΑΠΟ ΥΠΕΡΧΕΙΛΙΣΗ ΜΙΚΡΟΒΙΑ
  • ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΠΟΙΕΙΤΑΙ Ο ΚΥΝΔΥΝΟΣ ΕΠΙΜΟΛΥΝΣΗΣ ΜΕ ΑΝΤΙΜΙΚΡΟΒΙΑΚΗ ΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΑΡΓΥΡΟ.
  • ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΤΑΙ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΛΑΒΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΗ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ
  • ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ PVC – ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΔΙΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΗ ΑΝΑΦΛΕΞΕΩΝ
  • ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΚΑΨΟΥΛΑ ΜΕ ΣΚΟΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΜΕΣΗ ΣΤΕΡΕΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ.
  • ΝΑ ΠΑΡΑΧΩΡΗΘΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΚΑΙ ΒΑΣΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΝΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ