Τετάρτη, 19 Φεβρουαρίου 2020 12:39

Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την προμήθεια 3 συσκευασιών (bt 3) αντιδραστηρίων Gem Pack των 75 δειγμάτων για το ιδιόκτητο αναλυτή αερίων αίματος Gem Premier 3000

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ  6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                       Πρέβεζα: 19-02-2020

Αρ.Πρωτ.: 1691

Τμήμα:  Οικονομικό

Πληρ.:    Σπανού Α.

Τηλ.:      2682361308

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την προμήθεια 3 συσκευασιών (bt 3)  αντιδραστηρίων Gem Pack  των 75 δειγμάτων για το ιδιόκτητο αναλυτή αερίων αίματος Gem Premier 3000  για τις ανάγκες της καρδιολογικής κλινικής και της Μ.Σ.Ν του Γ.Ν.Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως Παρασκευή 21/02/2020 στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. του Νοσοκομείου , έως τις 11 πμ,  για τo κάτωθι είδoς για την κάλυψη των αναγκών της καρδιολογικής κλινικής και της Μ.Σ.Ν του Γ.Ν. Πρέβεζας του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2.046,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1359.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ