Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 18 Οκτωβρίου 2018

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                       Πρέβεζα:18/10/2018

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                                  Αρ.Πρωτ.:9727
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΣΩΛΗΝΩΝ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ για τις ανάγκες του χειρουργείου του Γ.Ν.Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/10/2018 Σε ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ή MAIL, έως τις 12,00π.μ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 550,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΣ/ΤΕΜ  ΤΙΜΗ  ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ  ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ  ΠΑΡΑΤ/ΤΙΜΩΝ
 1  ΣΩΛΗΝΕΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ ΜΕ ΡΥΓΧΟΣ
ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΔΙΑΤΡΗΤΗ ΕΛΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΗ CONTROL

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                  ΑΔΑΜ: 18PROC003860242

ΔΙΟΙΚΗΣΗ 6ης ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ   ΑΔΑ: ΨΛ6Ι469079-304

- ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ - ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                                   ΗΜ/ΝIA : 18/10/2018

Τμήμα :..............:Οικονομικό

Πληροφορίες:.. : Δρόσου Χ.                                                                 ΑΡ. ΠΡΩΤ. 9715

ΤΗΛ.:……….....2682361310

FAX :………… 2682024837

Ταχ. Δ/νση :…..:Σελευκείας 2 Πρέβεζα

Τ.Κ.            :      48100

Ε-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ Αριθμ. 44/2018

ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ 2018

Για την προμήθεια Αντιδραστηρίων για βιοχημικούς αναλυτές με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού με CPV 38434500-1 για ένα έτος, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 66.500,00 €  συμπ/νου ΦΠΑ.

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                             Πρέβεζα :18/10/2018
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                       Αρ. Πρωτ. 9696

Tμήμα: Οικονομικό
Πληροφορίες: Ιωάννου.Π
Tηλ.: 2682361308
Fax: 26820 24837
Tαχ. Δ/νση: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα
MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για επισκευή και συντήρηση της λουτροθεραπείας (μπανιέρα υδροθεραπείας) του Κέντρου Φυσικής & Ιατρικής Αποκατάστασης Πρέβεζας με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.

ΣΧΕΤ.: Το υπ’αριθ. Πρωτ.9608/16-10-2018 αίτημα για επισκευή και συντήρηση της λουτροθεραπείας (μπανιέρα υδροθεραπείας) του Κέντρου Φυσικής & Ιατρικής Αποκατάστασης Πρέβεζας .

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε κλειστό φάκελο έως 25/10/2018 ημέρα ΠΕΜΠΤΗ 13.00μ.μ για την εργασίες επισκευής και συντήρησης της μπανιέρας υδροθεραπείας (Arjo Primo) του Κέντρου Φυσικής & Ιατρικής Αποκατάστασης Πρέβεζας, Προϋπολογισμού 1.240,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ και συγκεκριμένα:

I. Θα γίνει έλεγχος της μπανιέρας υδροθεραπείας όπως και όλων των συνδέσεων παροχής ρεύματος και νερού.
II. Θα γίνουν οι απαραίτητες εργασίες επισκευής συμπεριλαμβανομένων τυχόν ανταλλακτικών που θα απαιτηθούν για την επαναλειτουργία της.
III. Θα πραγματοποιηθεί η απαιτούμενη συντήρηση και καθαρισμός της, συμπεριλαμβανομένου του απολυμαντικού που απαιτείται από τον κατασκευαστή.
IV. Με το πέρας των εργασιών θα χορηγηθεί σχετική βεβαίωση από τον Ανάδοχο πλήρους και ασφαλούς λειτουργίας.
Κριτήριο κατακύρωσης η χαμηλότερη τιμή.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ

Α Π Ο Φ Α Σ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΘΕΣΗΣ ΚΛΑΔΟΥ ΙΑΤΡΩΝ Ε.Σ.Υ.

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

Προκηρύσσουμε για πλήρωση την παρακάτω θέση του κλάδου γιατρών Ε.Σ.Υ. , επί θητεία, ήτοι:
Μία (1) θέση Ειδικευμένου Ιατρού ειδικότητας Μαιευτικής Γυναικολογίας στο βαθμό του Επ. Β΄