Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 24 Σεπτεμβρίου 2018

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                             Πρέβεζα : 24/09/2018
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                       Αρ. Πρωτ. 8602

Tμήμα……..: Οικονομικό
Πληροφορίες: Π. Ιωάννου
Tαχ. Δ/νση ..: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑ για τις ανάγκες του ΚΕΦΙΑΠ του Γ.Ν.Πρέβεζας.
ΣΧΕΤ.:Το υπ’αριθ. Πρωτ.8553/21-09-2018 αίτημα για την προμήθεια ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑ.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX ή Mail έως 26/09/2018 ημέρα Τετάρτη 10.00π.μ, για την προμήθεια ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑ για την κάλυψη των αναγκών του ΚΕΦΙΑΠ του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 140,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1899).

ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑΣ

• Θερμοσίφωνας 60lt
  • Οριζόντιος ή κάθετος
  • Με ισχυρή μόνωση οικολογικής πολυουρεθάνης.
  • Κατασκευασμένος από χαλυβδοέλασμα , ηλεκτροστατικά βαμμένο, με απόλυτη προστασία ενάντια στη διάβρωση που προκαλείται από τους υδρατμούς και την υγρασία.
  • Εσωτερική προστασία του λέβητα με ειδική επίστρωση υάλωσης
  • Ηλεκτρική Αντίσταση 3700-4000W
  • Εξωτερικό θερμόμετρο
  • Ράβδος Μαγνησίου για απόλυτη προστασία του λέβητα από τις ηλεκτρολύσεις.
  • Θερμοστάτης ασφαλείας με ενσωματωμένη ειδική θερμοηλεκτρική ασφάλεια Ενδεικτική λυχνία λειτουργίας
  • Πιστοποιήσεις προϊόντος CE
  • Εγγύηση:3 έτη τουλάχιστον