Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 24 Ιουλίου 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                Πρέβεζα: 24/07/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                          Αρ.Πρωτ.:7517
Πληρ.: Ε.Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας αυτοκόλλητων επιθεμάτων σταθεροποίησης φλέβας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΔΕΥΤΕΡΑ 29-07-2019 σε κλειστό φάκελο, έως τις 11 πμ, για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1.700,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α για τον KAE 1311.

Α/Α

Περιγραφή Είδους ΠΟΣΤ/ΤΕΜ  ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ.  Τιμή Μον.  ΠΡΟ Φ.Π.Α  Φ.Π.Α  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
 1 Επιθέματα σταθεροποίησης φλέβας  20.000

ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΩ ΕΙΔΟΣ Α/Α1 ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΔΕΙΓΜΑ ΕΠΙ ΠΟΙΝΗ ΑΠΟΡΡΙΨΗΣ.

Οι τεχνικές προδιαγραφές Επιθέματων σταθεροποίησης φλέβας:
Επιθέματα αυτοκόλλητα ,υποαλλεργικά, αποστειρωμένα, για την συγκράτηση του φλεβοκαθετήρα από μη υφασμένο υλικό (non woven), να μην κολλά στο σημείο καθετηριασμού. Να διαθέτει ειδική σχισμή για την υποδοχή και συγκράτηση του φλεβοκαθετήρα.
Να είναι διαπερατά στους υδρατμούς και τον αέρα και να παρέχουν μεγάλη και γρήγορη απορροφητική ικανότητα εκκρίσεων. Σε ατομική συσκευασία με ειδικού τύπου χαρτί. Διάσταση 6cm x 8 cm.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ