Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 29 Ιουλίου 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                      Πρέβεζα:26/07/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                Αρ.Πρωτ.:7653/29-7-2019
Πληρ.: Ε.Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας βελονών για σύριγγες.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΕΜΠΤΗ 01-08-2019 σε κλειστό φάκελο , ή με mail έως τις 11 πμ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 550,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α για τον KAE 1311.

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                            Πρέβεζα:26/07/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                      Αρ.Πρωτ.:7654/29-7-2019
Πληρ.: Ε.Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για προμήθεια σετ κάθετης απομόνωσης για χειρουργικές επεμβάσεις.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΕΜΠΤΗ 01-08-2019 σε κλειστό φάκελο, ή με mail έως τις 11 πμ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 651,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α για τον KAE 1311.

Α/Α  Περιγραφή Είδους  ΠΟΣΟΤΗΤΑ   ΚΩΔ/ΤΙΜ. ΠΑΡΑΤ Τιμή Μον. ΠΡΟ Φ.Π.Α  Φ.Π.Α  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
 1  Σετ κάθετης απομόνωσης  50

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΣΕΤ ΚΑΘΕΤΗΣ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗΣ
-Να διαθέτει CE και να καλύπτει αποδεδειγμένα το πρότυπο EN 13795
-Το σετ να περιλαμβάνει:
 1 κουρτίνα κάθετης απομόνωσης συνολικών διαστάσεων 235 Χ 320 cm, με αυτοκόλλητο τεμνόμενο οθώνιο, με σάκο συλλογής υγρών με ενσωματωμένο έλασμα για διατήρηση του ανοίγματος, με δίχτυ συγκράτησης και κάνουλα αποχέτευσης υγρών, με 2 διπλές θήκες για διαθερμία – αναρρόφηση, με αυτοκόλλητη λωρίδα σε όλο το μήκος της άνω πλευράς για σταθερή τοποθέτηση στο πλαίσιο και 2 ταινίες velcro για συγκράτηση καλωδίων και σωλήνων.
 1 ενισχυμένο κάλυμμα χειρ/κού τραπεζιού εργαλείων 140 Χ 190cm
 1 πετσέτα χειρουργείου 33 Χ 33 cm περίπου
-Τα περιεχόμενα του σετ να είναι όλα μαζί τυλιγμένα στο κάλυμμα χειρουργικού τραπεζιού και να περιλαμβάνονται σε ενιαία αποστειρωμένη συσκευασία.
-Να διατίθεται ατομικά συσκευασμένο και αποστειρωμένο σε διπλό χαρτοκιβώτιο, ώστε να εξασφαλίζεται η ακεραιότητα του κάθε πεδίου κατά τη μεταφορά και αποθήκευση.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ