Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 03 Ιουλίου 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                          Πρέβεζα:03/07/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                     Αρ.Πρωτ.:6736
Πληρ.: Ε.Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05-07-2019, με MAIL ή ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ έως τις 11 πμ,
λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 100,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1381.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α  Περιγραφή Είδους  ΠΟΣΟΤΗΤΑ/ΤΕΜ   ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ. Τιμή Μον.  ΑΞΙΑ
ΠΡΟ Φ.Π.Α