ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Παρασκευή, 09 Αυγούστου 2019
Παρασκευή, 09 Αυγούστου 2019 11:37

ΛΙΣΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΑΠΟ 12-08-2019 ΕΩΣ 16-08-2019

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                  Πρέβεζα 09/08/2019
6Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

Τμήμα……. :        Κινήσεως Ασθενών
Πληροφορίες  :    Πιπιλίδου Γεωργία
Τηλ……….   :      2682 3 61258
Fax ……….   :     2682 0 24837
E-mail…       :     Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Tαχ. Δ/νση ..  :    Σελευκείας 2 , 481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Εβδομαδιαία Λίστα Χειρουργείου

Σχετ.: (α) Την με αρ. πρ. Α3α/οικ.97136/23-12-2016 Υπουργική απόφαση "Τρόπος κατάρτισης, οργάνωσης και λειτουργίας της Λίστας Χειρουργείου", (ΦΕΚ 4316/τ.Β΄/2016).

ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ: 12-08-2019 ΕΩΣ 16-08-2019

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                        Πρέβεζα:08/08/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                   Αρ.Πρωτ.: 8166/09-08-2019
Τμήμα: Οικονομικό
Πληρ.: A. Αυδίκος
Τηλ.: 2682361320
Φαξ: 2682024837
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Μail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για προμήθεια εξοπλισμού για το Τμήμα Εστίασης του Γ.Ν.Πρέβεζας . ΣΧΕΤ. : Το με αριθμ. πρωτ. 8106/08-08-2019 Πρωτογενές Αίτημα σχετικά με την προμήθεια εξοπλισμού για το Τμήμα Εστίασης του Γ.Ν.Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την Παρασκευή 16-08-2019 σε MAIL ή κλειστό φάκελο έως τις 10.00π.μ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 250,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ

ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤ/ ΤΙΜΩΝ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΒΑΡΟΥΣ-ΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΠΛΕΝΤΕΡ

I.            Οδηγός κλειδώματος

II.            Καπάκι

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΕΙΔΩΝ:

ΕΙΔΟΣ 1: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΒΑΡΟΥΣ-ΜΕΤΡΗΣΗΣ (TEM.1)

• ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΧΩΡΟΥΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΜΕΤΡΗΣΗ ΜΟΝΟ ΒΑΡΟΥΣ)
  • ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΤΕΜΑΧΙΟΥ
  • ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ
  • ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΖΥΓΙΣΗΣ 30 kg/ ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 1gr
  • ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
  • ΟΘΟΝΗ ΤΥΠΟΥ LED
  • ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΑΣΙΟΥ 30Χ20 (+5)cm
  • 1 ΕΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)

ΕΙΔΟΣ 2: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

• Θερμόμετρο laser τροφίμων
  • Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση
  • Μέτρηση χωρίς επαφή
  • Χρόνος μέτρησης: 1 sec
  • Οθόνη εμφάνισης μέτρησης
  • Απόκλιση μέτρησης ±20C
  • Ελεύθερης επαφής μέτρηση
  • Εύρος μέτρησης: -30...+200°C (ελάχιστη κλίμακα)
  • Λειτουργία με μπαταρίες
  • Πιστοποιημένο κατά haccp

ΕΙΔΟΣ 3: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΠΛΕΝΤΕΡ (Sirman c4vv)

• Οδηγός κλειδώματος μπώλ επαγγελματικού μίξερ
  • Καπάκι μπωλ επαγγελματικού μίξερ

Ο  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                        Πρέβεζα :08/08/2019
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ                   Αρ. Πρωτ. 8167/09-08-2019

Tμήμα. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
Πληρ: Α.Αυδίκος
Tηλ. .: 26823 61320
Fax .: 26820 24837
Tαχ. Δ/νση: Σελεύκειας 2
481 00, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια υλικού για την επισκευή και την συντήρηση κτιριακών εγκαταστάσεων και υλικού υδραυλικών εγκαταστάσεων Γ.Ν. Πρέβεζας.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ

ΕΚΤΑΚΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ