Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 18 Οκτωβρίου 2017

Αρ.Πρωτ.: 8986
Πληρ.: Ιωάννου Παναγιώτα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υγειονομικού υλικού.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-10-2017, έως τις 12 πμ, με email λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2.900,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤ

ΤΙΜΗ

ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

Πλάκες γείωσης διαθερμίας μονοπολικές

Αιμοστατική γάζα οξειδωμένης κυτταρίνης διαστάσεων 5 Χ 7,5 cm και 7,5 Χ 10 cm (Σε αποστειρωμένη συσκευασία με μακρινή ημ/νία λήξεως )

Ρόμπες (μπλούζες ιατρών) χειρουργείου ενισχυμένες, αδιάβροχες στη πρόσθια πλευρά, μιας χρήσης σε αποστειρωμένη συσκευασία σε μέγεθος Χ LARGE και XXLARGE

Σιλικονούχα-διαφανή προσωπίδα (μάσκα πνευματική AMBU) αερισμού  με αεροθάλαμο (στην επαφή με το πρόσωπο) και βαλβίδα ελέγχου ενήλικων σε μεγέθη large και Χ large

Συσκευές θερμαντήρος αίματος- υγρών συμβατές με μηχάνημα πηγή medisup

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                Πρέβεζα :18/10/2017
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                        Αρ. Πρωτ.8952

Tμήμα……..: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
Πληρ………: Ιωάννου Π.
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2
481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ειδών εντομοκτονίας.

ΣΧΕΤ.: Το με αριθ. Πρωτ.8935/17-10-2017 Πρωτογενές Αίτημα για προμήθεια ειδών εντομοκτονίας για την κάλυψη των άμεσων αναγκών του Γ.Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ, με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX έως 24/10/2017 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ 12μμ, λόγω του κατεπείγοντος συνολικού προϋπολογισμού 130,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1899) .
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΤΗΡΗΘΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩΘΙ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΡΙΘΜΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΩN.

Α/Α  ΕΙΔΟΣ  ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ  ΠΟΣΟΤΗΤΑ  ΤΙΜΗ
 Εντομοκτόνο για ψεκασμό σε εσωτερικούς χώρους(εγκεκριμένο)  TEM  3