Δευτέρα, 31 Ιουλίου 2023 09:12

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια: ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ (ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΘΗΚΗ)

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                            Πρέβεζα 31/7/2023
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-               Αρ. Πρωτ. 8099

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                              ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
Διεύθυνση….Διοικητικού-Οικονομικού
Tμήμα……..: Οικονομικό
Πληρ………: Μπατσούλη Ο.
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2,48100 Πρέβεζα
email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την «προμήθεια: << ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΕΓΓΡΑΦΩΝ (ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΘΗΚΗ)>> συνολικού
προϋπολογισμού 1.600,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ, με ΚΩΔΙΚΟ CPV:22852100-8 για την κάλυψη των αναγκών του Γ. Ν. Πρέβεζας .

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την Δευτέρα 7 /08/2023, στις 11 πμ, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο γραφείο προμηθειών του νοσοκομείου, για το ζητούμενο είδος του επισυναπτόμενου πίνακα, για την κάλυψη των αναγκών του νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1.600,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ
μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Παρακαλούμε για την κατάθεση των προσφορών σύμφωνα με τις συνημμένες τεχνικές προδιαγραφές .

Α/Α   ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤΗΤΑ  ΤΙΜΗ  ΣΥΝ.ΑΞΙΑ ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ
 1  ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΘΗΚΗ
ΑΠΌ PVC
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 41Χ30Υ
ΜΕ ΔΥΟ (2) ΚΛΙΠ ,ΓΙΑ
ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ
ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
ΤΟΥ ΑΣΘΕΝΟΥΣ )>> από
βιοτεχνικό PVC 41Χ30Υ cm.

Να αποστείλετε φωτογραφία του ζητούμενου υλικού.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ & Οικ. Υπ.
ΑΥΔΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ