Διακήρυξη υπ΄ αριθ. 12/2024 Ανοιχτού διαγωνισμού άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ για την προμήθεια «Νοσοκομειακές Κλίνες (Ηλεκτρική κλίνη με στρώμα και κομοδίνο με τραπεζοτουαλέτα)»

ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΤΕΟ ΣΤΟ ΚΗΜΔΗΣ:
                                                                                                         ΗΜΕΡΟΜ :6-8-2024
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                    ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ.: 8570
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΥΣΤ.                                                                    ΑΡΙΘΜ.:356354
6ηΥ.Πε. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ - ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ &ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Διακήρυξη υπ΄ αριθ. 12/2024

Ανοιχτού διαγωνισμού άνω των ορίων μέσω ΕΣΗΔΗΣ

για την προμήθεια «Νοσοκομειακές Κλίνες (Ηλεκτρική κλίνη με στρώμα και κομοδίνο με τραπεζοτουαλέτα)» CPV 33192120-9 » με εκτιμώμενη αξία 280.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ, για τον φορέα του νοσοκομείου με κριτήριο κατακύρωσης τη συμφερότερη από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή).

pdf BED.pdf 1.06Mb Downloads: 13
zip espd-request-v2 (2).zip 20Kb Downloads: 4