6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                          Πρέβεζα:28/08/2024
ΗΠΕΙΡΟΥ- ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                           Αρ. Πρωτ.: 9154

Διεύθυνση: Διοικητικού - Οικονομικού
Πληροφορίες: Καρίπογλου Σ.
Τηλ.: 2682 3 61310
E-mail: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.: Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την προμήθεια «ΜΗ ΧΗΜΙΚΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΥΛΙΚΑ» (ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΡΙΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΙΣ ,2lt ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑΤΟΣ) συνολικού προϋπολογισμού 124,99€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. για την κάλυψη της Μαιευτικής κλινικής του Γ.Ν. Πρέβεζας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά, έως την Τετάρτη 04/09/2024 και έως τις 10 ΠΜ, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο λόγω του κατεπείγοντος, για το κάτωθι είδος προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας, προϋπολογισμού 124,99€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. για την προμήθεια «ΜΗ ΧΗΜΙΚΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΥΛΙΚΑ» (ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΡΙΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΙΣ ,2lt ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑΤΟΣ) KAE:1311, CPV:33141000-0
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Να αναφερθεί εάν είναι άμεσα διαθέσιμα:

•  Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ  ΠΟΣΟΤΗΤΑ  ΑΞΙΑ/ΤΕΜ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΞΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ  ΦΠΑ   ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΞΙΑ ΜΕ ΦΠΑ
 1 ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΚΡΙΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΙΣ ,
2lt ΜΕ ΥΠΟΔΟΧΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑΤΟΣ 1,5mm ,
ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ
ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ ΓΙΑ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ/ΕΚΚΕΝΩΤΙΚΕΣ ΑΠΟΞΕΣΕΙΣ
   ΣΥΝΟΛΟ

Α/Α 1 ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΚΡΙΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΕΙΣ 2 L
• Το σύστημα αναρρόφησης συλλογής εκκριμάτων να καλύπτει όλες τις ανάγκες στον νοσοκομειακό χώρο
• να έχει δυνατότητα συλλογής εκκριμάτων για 2 lt
• να έχει διαφορετικές διαμέτρους εισόδων σύνδεσης κενού- ασθενούς , ώστε να μην είναι δυνατόν να γίνει λάθος σύνδεση.
• να συνοδεύεται από αντιμικροβιακή βαλβίδα και υδρόφοβο φίλτρο για την πλήρη προστασία του κυκλώματος κενού από υπερχείλιση μικρόβια
• να διαθέτει αντιμικροβιακες εξωτερικές επιφάνειες για να ελαχιστοποιείται ο κίνδυνος επιμόλυνσης με αντιμικροβιακη ουσία βασισμένη στον αργυρό.
• να συνοδεύτε από χειρολαβή μεταφοράς για την ασφαλή απομάκρυνση του
• να είναι κατασκευασμένος – ελεύθερος από υλικά pvc – μόνο από διοξείδιο του άνθρακα και νερό για την αποφυγή αναφλέξεων
• να διαθέτει ενσωματωμένη κάψουλα με σκόνη για την άμεση στερεοποίηση των μολυσματικών υγρών.
• οι σάκοι συλλογής να είναι βαθμονομημένοι ανά 100 ml
• να παραχωρηθούν δωρεάν αντίστοιχα κάνιστρα και βάσης στήριξης
• να κατατεθεί δείγμα προς αξιολόγηση και επαλήθευση των ανωτέρω προδιαγραφών.

Ο Δ/ΝΤΗΣ ΔΙΟΚ. & ΟΙΚΟΝ.ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΑΥΔΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ